Tools (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Tools
gu: સાધનો
