Tools (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: Fields
he: שדות

en: Tools
he: כלים

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
he: כל התגובות לתגובה זו יאבדו. לא ניתן לבטל פעולה זו לאחר אישור ביצועה.
