Tools (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: Fields
hr: Polja

en: Tools
hr: Alati

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
hr: Svi odgovori na ovaj komentar biti će uklonjeni. Nepovratna radnja.
