Tools (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Save
hu: Mentés

en: Fields
hu: Mezők

en: Tools
hu: Eszközök

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
hu: Minden erre a hozzászólásra érkezett válasz elvész. A művelet nem vonható vissza.
