Tools (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Save
id: Simpan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Tools
id: Alat

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
id: Setiap balasan atas komentar ini akan hilang. Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.
