Tools (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: Fields
it: Campi

en: Tools
it: Strumenti

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
it: Tutte le risposte a questo commento andranno perse. L'operazione non è reversibile.
