Tools (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Fields
ja: フィールド

en: Tools
ja: ツール

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
ja: このコメントに対するすべての返信は失われます。 この操作は元に戻すことができませんので、十分に注意して実行してください。
