Tools (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Save
jv: Simpen

en: Fields
jv: Field

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
jv: Sembarang balesan nang komèntar iki arep diilangi. Aksi iki ora bisa dibalékaké.
