Tools (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
kk: Осы пікірдің жауаптары жоғалады. Әрекетті кері қайтара алмайсыз.
