Tools (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
km: ការ​ឆ្លើយតប​នឹង​មតិយោបល់​មួយចំនួន​នឹង​ត្រូវបាន​បាត់បង់ ។ សកម្ម​ភាព​នេះ​​មិន​អាច​​​​មិនធ្វើ​​វិញ​ទេ ។
