Tools (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Tools
ku: ئامرازەکان
