Tools (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lt: Visi atsakymai į šį komentarą bus prarasti. Tai neatsatoma.
