Tools (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Save
mn: Хадгалах

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
mn: Энэ сэтгэгдэлд өгсөн ямар ч хариулт алга болно. Энэ үйлдэл хийгдэхгүй байх боломжгүй.
