Tools (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Tools
mr: साधने
