Tools (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: Fields
nl: Velden

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle reacties op deze reactie zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.
