Tools (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Fields
oc: Camps

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
oc: Qualsevol resposta a aqueste comentari es perdrà. Aquesta accion se pòt pas desfar.
