Tools (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: Fields
pl: Pola

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
pl: Wszystkie odpowiedzi do tego komentarza zostaną nieodwracalnie utracone.

en: Manage tools.
pl: Zarządzaj narzędziami.
