Tools (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Fields
sk: Polia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
sk: Budú odstránené taktiež reakcie na tento komentár. Tento krok už nemožno vrátiť späť.
