Tools (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
sl: Vsi odgovori na ta komentar bodo izgubljeni. Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
