Tools (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Save
sq: Ruaj

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
sq: Çdo përgjigje ndaj këtij komenti do të humbasë. Ky veprim nuk mund të anullohet.
