Tools (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Save
tr: Kaydet

en: Fields
tr: Alanlar

en: Tools
tr: Araçlar

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
tr: Bu yoruma gönderilen tüm cevaplar kaybedilecektir. Bu işlem geri alınamaz.
