Tools (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: Fields
uk: Поля

en: Tools
uk: Інструменти

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
uk: Всі відповіді на цей коментар будуть видалені. Цю операцію неможливо відмінити.
