Tools (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Save
az: Saxla

en: Fields
az: Sahələr

en: Tools
az: Alətlər

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
az: Bu şərhə verilən bütün cavablar silinəcək. Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.
