Tools (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Save
be: Захаваць

en: Fields
be: Палі

en: Tools
be: Прылады

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
be: Усе адказы на гэты каментар будуць згубленыя. Гэтае дзеянне нельга скасаваць.
