Tools (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Tools
hi: उपकरण

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
hi: इस कमेन्ट पर दिया गया कोई भी जवाब खो जायेगा। इस कार्यवाही को अकार्य नहीं किया जा सकता।
