Tools (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Save
is: Vista

en: Fields
is: Svæði

en: Tools
is: Tól

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
is: Öll svör við þessum ummælum munu tapast. Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.
