Tools (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Fields
lv: Lauki

en: Tools
lv: Rīki

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lv: Visas šī komentāra atbildes tiks zaudētas. Šo darbību nevarēs atcelt.
