Tools (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Save
fa: ذخیره

en: Fields
fa: میدانها

en: Tools
fa: ابزارها

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمامی پاسخ‌ها به این نظر حذف خواهند شد. این عمل غیر قابل بازگشت است.
