Tools (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Save
pt: Salvar

en: Fields
pt: Campos

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
pt: Qualquer resposta a este comentário será perdida. Esta ação não pode ser desfeita.
