Tools (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Tools
ro: Instrumente

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
ro: Toate replicile la acest comentariu se vor pierde. Această acțiune nu are cale de întoarcere.
