Tools (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Fields
ru: Поля

en: Tools
ru: Инструменты

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
ru: Все ответы на этот комментарий будут потеряны. Это действие нельзя отменить.
