Tools (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: Fields
sv: Fält

en: Tools
sv: Verktyg

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
sv: Alla svar på denna kommentar kommer att förloras. Denna åtgärd kan inte ångras.
