Tools (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
th: ความเห็นที่ตอบต่อจากนี้จะถูกลบไปด้วย และไม่สามารถย้อนคืนได้
