Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: default
ca: predeterminat

en: Help
ca: Ajuda

en: Icon
ca: Icona

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Warning
ca: Avís
