Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: default
cs: výchozí

en: Help
cs: Nápověda

en: Icon
cs: Ikona

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování
