Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: default
el: προεπιλογή

en: Help
el: Βοήθεια

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Event
el: Συμβάν

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Info
el: Πληροφορίες
