Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: default
es: predeterminado

en: Help
es: Ayuda

en: Icon
es: Icono

en: Event
es: Evento

en: Warning
es: Advertencia

en: Icon size
es: Tamaño de icono

en: custom
es: personalizado
