Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: default
et: vaikimisi

en: Help
et: Abi

en: Icon
et: Ikoon

en: Event
et: Sündmus

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu
