Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: default
eu: lehenetsia

en: Help
eu: Laguntza

en: Event
eu: Gertaera

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Info
eu: Informazioa

en: Click
eu: Klik

en: Tooltip
eu: Argibidea
