Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: default
fi: oletus

en: Help
fi: Ohje

en: Icon
fi: Ikoni

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Info
fi: Tieto

en: Click
fi: Klikkaus
