Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: default
gl: predeterminado

en: Help
gl: Axuda

en: Icon
gl: Icona

en: Event
gl: Evento

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Info
gl: Información
