Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: default
he: ברירת מחדל

en: Help
he: עזרה

en: Icon
he: סמל

en: Event
he: אירוע

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Info
he: מידע
