Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: default
hi: तयशुदा

en: Help
hi: मदद

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: OK
hi: ठीक है

en: Info
hi: जानकारी
