Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: default
hr: Zadano

en: Help
hr: Pomoć

en: Icon
hr: Ikona

en: Event
hr: Događanje

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu
