Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: default
id: standar

en: Help
id: Bantuan

en: Icon
id: Ikon

en: Event
id: Acara

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan
