Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: default
it: predefinito

en: Help
it: Aiuto

en: Icon
it: Icona

en: Event
it: Evento

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: custom
it: personalizzato

en: Tooltip
it: Suggerimento
