Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: default
ja: デフォルト

en: Help
ja: ヘルプ

en: Icon
ja: アイコン

en: Event
ja: イベント

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Icon size
ja: アイコンサイズ

en: Tooltip
ja: ツールチップ
