Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: default
jv: gawan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Icon
jv: Ikon

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling
