Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: default
km: លំនាំដើម

en: Help
km: ជំនួយ

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Info
km: ព័ត៌មាន
