Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ
